Zakład stolarski "CZERWIAK" istnieje od 1969 roku.

 

Od samego początku priorytetem firmy było wytwarzanie produktów stanowiących integralną część każdego budynku, czyli drzwi.

W naszej ofercie znajdziesz wykonane z naturalnego drewna drzwi wejściowe, wewnętrzne oraz bramy garażowe .

 

Celem działalności firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlatego też surowce, które dobieramy przy produkcji drzwi, muszą spełniać nasze najwyższe oczekiwania. Specjalizujemy się w wytwarzaniu drzwi ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, warstwowo klejonego i obłogowanego o wilgotności nie większej niż 10% co zapewnia trwałość produktu w niezmienionej formie przez lata.

 

Wykonujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w tym  bramy garażowe o typowych wymiarach, jak również drzwi nietypowe o wymiarach ściśle dostosowanych do wymagań klienta. Posiadamy bogatą gamę wzorów drzwi, ale spełniamy także wizje naszych klientów, niezależnie od tego czy będą to drobne modyfikacje czy całkowicie nowy projekt.

 

Standardowa i najczęściej wybierana grubość drzwi wynosi 53mm. W  ofercie mamy również drzwi o grubości 65mm. Na zamówienie wykonujemy drzwi bez ościeżnic. Wszystkie nasze wyroby cechuje wysoka jakość wykonania, staranne wykończenie i trwałość w eksploatacji. Drzwi przechodzą przez żmudny proces malowania i konserwacji ekologicznymi środkami na bazie wodnej (akrylowej) renomowanych firm zachodnich.

 

Mając na uwadze to jak ważną rolę spełniają drzwi w życiu człowieka, dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty cechowały się najlepszą możliwą jakością wykonania i zapewniały wszystko to czego klient może oczekiwać od doskonałych drzwi drewnianych.

aa